• Свеж
shamjina Електрични Помине Вежба Пенкало Нокти & Педикир полски
zoom_in

shamjina Електрични Помине Вежба Пенкало Нокти & Педикир полски

DEN 407.76

Од стока
check Во продавницата

Материјал : алуминиумски + Пластика.Неговата мала тежина и преносни дека е лесно да се носат.Ноктите вежба може да се користи за природни нокти како и вештачки нокти.И професионални и дома може да го користат.Ниско ниво на бучава и вибрации за непречено и долго време на работата.Опис : - Неговата мала тежина и преносни дека е лесно да се носат. - На ноктите вежба може да се користи за природни нокти како и вештачки нокти. - И професионален и дома може да го користат. - Материјал : алуминиумски + Пластика - Ниско ниво на бучава и вибрации за непречено и долго време на работата. - Со уникатен и лесен дизајн, тоа е погоден за вас да зафат и да работат - Должина на : 17cm / 6.7 inch Package Вклучува : 1x Нокти Машина Замена Пенкало.

Вака можеби ќе ви се допадне..