• Свеж
RUIRUIY Метал Складирање Полица,Мулти-Слоеви Прилагодливи DIY Складирање Полица со 4 Кошеви Затворен Спалната соба Организатор на Носителот
zoom_in

RUIRUIY Метал Складирање Полица,Мулти-Слоеви Прилагодливи DIY Складирање Полица со 4 Кошеви Затворен Спалната соба

DEN 1819.20

Од стока
check Во продавницата

✨На висина може да се прилагоди за да одговара на простор од подот до таванот. ✨4-слој дизајн, четири кој се одвојува за складирање кошеви се доволно за чување на книги, вреќи и други предмети. ✨Железни цевки со парична казна површински третман е анти- ' рѓа, цврсти и издржливи. ✨Пластични нога влошки на дното и на врвот ќе го заштити вашиот подот и таванот од гребење. ✨Изградена-во пролетта на врвот, па полица е прилагодлив за да се вклопи во соодветниот простор.Преглед : Овој складирање полица е лесно да се соберат, без вежба е потребно, на висина може да се прилагоди за да одговара на простор од подот до таванот.Мулти-слоеви дизајн, со 4 кошеви за да ги чувате вашите предмети, да ги задржи вашите соба чисти и уредни.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Железо + АБС Боја : Бела Цевка со Дијаметар : прибл. 25мм / 0.98 во Висина на Вредноста : прибл. 275~323cm / 108.27~127.17 во Тежина : околу. 4950g Пакет Листа : 1 x Складирање Полица Забелешка : товарот капацитет на секоја кошница е 15-20 кг.

Вака можеби ќе ви се допадне..