• Свеж
HaoHZ iPad Мини 6 Генерација Тастатура Случај (8.3-Инчен, 2021) & Молив Носителот - 7 Боја на Осветлување Монтажни Bluetooth Тастатура за Ipad Мини 6,Розова
zoom_in

HaoHZ iPad Мини 6 Генерација Тастатура Случај (8.3-Инчен, 2021) & Молив Носителот - 7 Боја на Осветлување Монтажни

DEN 357.60

Од стока
check Во продавницата

★ Компатибилност - Дизајниран за i Pad Мини 6 Генерација 8.3 Инчен 2021 ослободување(број на Модел : A2567/A2568/A2569).Не е компатибилен со било кој друг модел. ★ Позадинско осветлување Тастатура & Shockproof Заштитна Маска - Факултативна светлото на владата и 7 различни бои се направи пишување забавно и лесно во темница.На заштитни случај внатрешниот слој е на саќе мрежа шема перница дека ослободува повеќе од 80% hotness од други случај. ★ Повеќе Агли на Гледање & Removeable Магнетни Тастатурата - smart folio случај ни овозможи да го прилагодите екранот визија и пишување позиција.Во случај да не треба bluetooth тастатура понекогаш, отстранете тастатура и носат случај. ★ Bulit-на Полнење на Батеријата&Auto sleep/wake случај - На тастатурата USB полнење кабли кои се здружени со пратката.По 2-3 часа за целосно полнење, Безжична тастатура стои со за 90 дена.За да ја зачувате батеријата, Smart cover стави вашиот таблет спиење автоматски кога се затвори. ★ 100% Задоволство Гаранција - Нашиот тим нуди секој клиент 100% гаранција за квалитет.Можете да го нарачате без никакви ризици.Ако ви се исполнат било која операција тешкотии или квалитет на прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Вака можеби ќе ви се допадне..