• Свеж
практична Scalable Еден Тиер Кујна Рек Простор Алуминиум Countertop Мултифункционален Организатор Кујна Складирање Рек Микробранова Печка Rack (Боја : Црна, Големина : 17.7-25.6x15
zoom_in

практична Scalable Еден Тиер Кујна Рек Простор Алуминиум Countertop Мултифункционален Организатор Кујна Складирање

DEN 7380.00

Од стока
check Во продавницата

Мултифункционален полица : На самостојна метал полица е многу погодна за чување на електрични апарати во кујната; можете да поставите книги, украси или играчки во дневната соба, спалната и детската соба, и исто така можете да зачувувате градинарство алатки или растенија на отворено.Мулти-функција : single-layer микробранова печка багажник, цврсти и издржливи.Погоден за чување области како што се вашата кујна, магацин, туш кабина, итн.Заштитни оградата на страната помага во спречување на вашите лични предмети од паѓање. *Прилагодлива дизајн : Мултифункционален микробранова печка багажник, single-layer микробранова печка решетката може да се прилагоди лево и десно, на висина од подот може да се прилагоди нагоре за да 15.4 инчи.Внатрешна должина на микробранова печка полица е растеглив 15.7-23.6 инчи, вкупната должина е растеглив 17.7-25.6 инчи, а вкупната висина е 19.3 инчи. *Цврсти и издржливи : парична казна изработка, изработена од високо-квалитетни и издржливи простор алуминиум, издржливи.Тоа може да се одржи сто килограми, и може да се сместат микробранови печки и други кујнски прибор, како што се тави, супа, лонци, печки, toasters, итн. * Стабилност : Различни електрични апарати висина, разумно приспособување, да зачувате простор!Четирите основи со прилагодливи нога влошки на дното на полица се осигура дека микробранова печка може да издржи stably и безбедно на нерамна земјата и може да се применат во различни countertops.По-продажбата на услугата : за Да им обезбедиме на нашите клиенти со брз одговор и најдобра услуга по продажбата, со цел да се реши било какви проблеми при употребата на нашите производи.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Производ : Еден тиер кујна складирање shelf Colour : Black Material : Space aluminum Size : 45-65x40x49cm/17.7-25.6x15.7x19.3 inches The внатрешна должина е стигнале : 40-60cm/15.7-23.6 inches The вкупна должина е стигнале : 45-65cm/17.7-25.6 inches Total висина : 49cm/19.3 inches Total ширина : 40cm/15.7 inches The висина може да се прилагоди нагоре за да 39cm/15.4 inches Installation метод : земјиште type Applicable сценарија : кујна, туш соба, канцеларија, wardrobe Applicable луѓе : мажи, жени, возрасни, general Reminder : големината е рачно мери, не може да биде грешка од 1-2cm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ. (Ако постои било каков проблем со производот, на клиентите ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа).

Вака можеби ќе ви се допадне..