• Свеж
ActFaith Проширување на Датотека Папка со Патент Затворање 13 Џебови Хармоника Проширување на Датотека Документ Организатор со Леплива Етикети и Предниот Џеб Држачот ?
zoom_in

ActFaith Проширување на Датотека Папка со Патент Затворање 13 Џебови Хармоника Проширување на Датотека Документ

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

❀[Високо-квалитетни материјали] : На хармоника клип е направена од ултра-траен и еколошки PP материјал, водоотпорен и тешки, не е лесно да се пробие и да се деформира. (На патент не е водоотпорен). ❀[Мулти-оддел за дизајн] : Производ големина : 13.8"×10.6"×1.4". 13 независна џебови, погоден за А4 големина и Писмо, големина, секој џеб може да се прошири до 1 1/8 инчи, што е доволно да се чува сите важни работи безбедно Документи, нема потреба да се спакува сите документи заедно, и доволно компактен за да се вклопат во еден ранец.Тоа е добар помошник за вашата канцеларија живот. ❀[Блиску Патент] : Овој продолжен папка има патент дизајн, што може да се направи на датотеките внатре посигурни.Дури и мала картичка нема да падне, и тоа е безбеден и удобен за носење. ❀[Мулти-цел] : да се Чува на вашиот одмор документи, ваучери, картички и сини картони среди и уреден.Тоа е совршен file manager за дом, канцеларија, училиште и патување, едноставни и стилски.Тоа е многу погодна за собирање картички, пенкала, владетели, highlighters, копчиња и други заеднички мали предмети. ❀[По-продажбата на услугата] : Ние сме посветени на обезбедување на клиентите со 100% задоволителна услуга.Ако не сте задоволни со нашата чување на датотеки торба, ве молиме контактирајте со нас веднаш и ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга.Продавачот е гаранција : Доживотна гаранција и бесплатна замена на делови.Опис на производот : Нашата единствена надгради патент-дизајниран PP хармоника складирање папка може да обезбеди двојно безбедност за заштита на вашите датотеки, и има патент-дизајниран владетел, пенкало и други канцелариски складирање џебови.Тоа е многу лесно да се чисти, совршена големина, може да се чува сите видови на важни документи, лесен за носење, е уникатен подарок за семејството, децата и пријателите.Спецификации : Боја : Blue Material : Трајни полиестер материјал Големина : за 13.8"×10.6"×1.4"Карактеристики : Материјал : Ултра трајни полиестер материјал Напон divider : нема киселина, без ПВЦ и архива квалитет, безбедно складирање 13 посебна џебови, секој џеб може да се прошири до 1 1/8 инчи Лесен и пренослив : не е премногу голема или обемни, лесно да се носат надворешни "екстра" џеб е идеален за одржување пенкала, highlighters, и други заеднички остатоци боја леплива етикетата прикачена за етикетирање, кој може да брзо идентификување на содржината на папката се Погодни за на училиште, канцеларии, проектни активности, адвокат датотеки, практична работа пакети, итн.Пакетот вклучува : 1* Проширување на Датотека Папка 1*етикета.

Вака можеби ќе ви се допадне..