• Свеж
Spares2go GN Тип Хартиени Кеси Компатибилен Со Miele S3800 S5281 Правосмукалка (15 Кеси)
zoom_in

Spares2go GN Тип Хартиени Кеси Компатибилен Со Miele S3800 S5281 Правосмукалка (15 Кеси)

DEN 1113.60

Од стока
check Во продавницата

Замена GN Тип Филтрирани Хартија Прашина Кеси направени за SPARES2 GO Компатибилен Со Miele правосмукалки (15 Вреќи).Одговара на модели : S3800, S5281. Карактеристики на производот : Цврсти задржување јака и rubberised торба печат за да се спречи нечистотија spills Hygenic Притисни во торба печат за да се спречи нечистотијата од бегство кеса еднаш тоа е исполнет.целосно компатибилен замена прашина и кеси.

Вака можеби ќе ви се допадне..