• Свеж
Ironton Sidebed Складирање Фиока Камион алатница - 5-Фиока, Алуминиум, Дијамант Плоча, 21in. x 10.34375 x 22.6 во.
zoom_in

Ironton Sidebed Складирање Фиока Камион алатница - 5-Фиока, Алуминиум, Дијамант Плоча, 21in. x 10.34375 x 22.6

DEN 6599.76

Од стока
check Во продавницата

Брзо ослободување база овозможува алатница да биде лесно да се отстрани кога повеќе камионот корито простор е потребно.Секоја фиока ролни без проблеми на лесно-планирам топката имајќи лизгачи.Направени да работат со кревет облоги, Tonneau опфаќа и кревет капи.Тешко дијамант плоча алуминиумска конструкција со трајни прав-грб завршница на фиоките.Lockable паѓачката предната врата се крие 3 одделни 19 5/16in.D x 5 11/16in.W x 3 7/8in.H фиоки, плус 2 одделни 19 5/16in.D x 5 11/16in.W x 1 3/4in.H фиоки за безбедно чување.Брзо ослободување база овозможува алатница да биде лесно да се отстрани кога повеќе камионот корито простор е потребно.Секоја фиока ролни без проблеми на лесно-планирам топката имајќи лизгачи. (1) 5-фиока sidebed камион алатка кутија. (1) Брзо ослободување база. (2) Копчиња. (1) Pkg.на монтажа хардвер.Ова 5-фиока Ironton Sidebed Складирање Фиока Камион Алатка Кутија е дизајниран за монтирање во 8-ft.камионот корито на двете страни на воланот добро, со брзо ослободување база за лесно отстранување, кога повеќе кревет простор е потребно.Обезбедува доволно простор за рачни алатки, вратоврска-падови, делови и многу повеќе.Вклучува хардвер монтажа. (1) 5-фиока sidebed камион алатка кутија(1) Брзо ослободување база(2) Копчиња(1) Pkg.на монтажа хардвер.

Вака можеби ќе ви се допадне..