• Свеж
ESsadnkj 1pcs Автомобил Винил Заврши Налепница Смена Squeegee со 10pcs Замена Пластични Жилет Сечилото за Отстранување на Налепници во Тесни и Ограничени Простори (Боја : Сива)
zoom_in

ESsadnkj 1pcs Автомобил Винил Заврши Налепница Смена Squeegee со 10pcs Замена Пластични Жилет Сечилото за Отстранување

DEN 1209.60

Од стока
check Во продавницата

- Пластичен нож, на нож се променливи.Совршен за винил завиткување апликација. - Жилет Сечилото Scraper, Удобност Зафат се Справи, со пластичен Нож. - Сечилото менува за безбедно чување.Користи стандард, двојно работ жилет сечилото. - SAFE - Остри жилети отстрани Налепници од Автомобили, Пластични, SUV е, Дрвени Кошаркарски Игралишта, Стакло Продавница Прозорци,Безбеден за Употреба и нема да се намали вашите прсти. - ДОЛГОТРАЈНИ - Доаѓа со 10pcs пластични толку трае Живот.Примена : Автомобил за завиткување налепница стариот лепак отстранување на scraper, мобилен екран поправка чистење squeegee, апарати за домаќинство кат остаток лепило прашина чистење decals алатки, Керамички Рерна Шпоретот Почиста, Прозорецот за Чистење Стакло Шпатула, etc WHAT Е ПЛАСТИЧНА жилети?Пластични жилети е најдобра алатка за да се Отстрани Налепници и Decals од деликатни или пластични површини.Дизајниран да им даде дополнителна вредност, двојно остро жилет сечилото доаѓа со 10 екстра двојно двострано ножеви дека е совршен за да се отстрани налепници во тесни и ограничени spaces WHAT НЕ ПЛАСТИЧНИ RAZOR НЕ?Ги отстранува Налепници од Пластични Површини Повеќето decal отстранување алатки не може да се користи на пластика, како тие можат да му наштетат на површината.Двојно остро жилети е совршен за браници, мотоцикли и моторни циклуси или било пластична површина Едноставно отворете пакет, се закачите на еден од пластични жилети и да почне отстранување автомобил налепници Може ли да го користам на мојот Автомобили насликани површини?Yes - како пластичен нож се направени од пластика, па тоа е безбедно за речиси сите површини.Точка Име : Пластични Жилет scraper со blade Item големина : 10.8x4.6 CMBlade големина : 1.57 инчен нож (3.8*1.8 cm)Материјал : Пластични Пакет вклучуваат : 1pc x жилет scraper +10pcs ножеви.

Вака можеби ќе ви се допадне..