• Свеж
HD Професионални Телескоп 10-30×50 Моќен Monocular BKA4/FCM Долга Низа Џеб забележување на т.н Зумирање Телескоп Eyeglass за Лов на Кампување Туризам Висока Моќност Телескоп (Боја :
zoom_in

HD Професионални Телескоп 10-30×50 Моќен Monocular BKA4/FCM Долга Низа Џеб забележување на т.н Зумирање Телескоп

DEN 1492.80

Од стока
check Во продавницата

Зголемување : 10-30. Призмата : BAK4. Водоотпорен систем : Живот водоотпорен.Обложување : FMC Целосна Широкопојасен Зелена Филм.Најдобриот подарок за вашите пријатели,семејство на празници.Снимајте прекрасни моменти и ги споделите со вашите пријатели.10-30×50 Моќен Monocular BKA4/FCM Долго Опсег на Зумирање Џеб забележување на т.н " Телескоп Eyeglass За Лов на Кампување Tourism Specification Magnification : 10-30 Prism : BAK4 Waterproof систем : Живот waterproof Coating : FMC Целосна Широкопојасен Зелена Film Objective леќа дијаметар : 50 MMExit ученик растојание : 15.1 MMExit ученик дијаметар : 5.6 MMClose : 5 MVision : 130 M/1000 MEye првенство тип : Spin Product број : МИ-DTOOO7 Focusing : Средината на Аголна поле на гледање : 5.6°at10×~2.7°at30×Оптички систем : Покрив opticsweight : 248 Glet имате најдобриот поглед на отворено авантури,суштински рачен уред за птицата гледа, дивиот свет, лов, планинарење, качување, кампување, надзор и патување.

Вака можеби ќе ви се допадне..