• Свеж
Управувачот Центар Adapater, Универзална 6 Дупка Воланот Брзо Ослободување Центар Адаптер За Брзо Исклучување Шеф Kit (Црвено Црн)
zoom_in

Управувачот Центар Adapater, Универзална 6 Дупка Воланот Брзо Ослободување Центар Адаптер За Брзо Исклучување Шеф

DEN 719.76

Од стока
check Во продавницата

【Алуминиум Квалитет】Палка алуминиум тело на воланот брзо ослободување центар адаптер, добра носивоста, доста гледа, издржливи во употреба за долго време. 【Пакетот Вклучува】Доаѓа со 1 пакување од брзо ослободување адаптер, 12 завртки и 2 парчиња Ален копче. 【6-Дупка Компатибилност】Компатибилен со 6-дупка воланот центар за полнење, Универзална црвено воланот центар адаптер за брзо ослободување комплет, одговара за било воланот што е изменето. 【Лесна Инсталација】Оваа воланот центар Адаптер центар за полнење е Лесно да се работи, директна топ-на, брзо се оддели им овозможува на управувачот за да се отстрани брзо, Push-pin безбедносна функција ги спречува предвремено отклучување, со завртка-управувано алатки за лесно заклучување. 【Услуга】Ако имате било какви прашања во врска со оваа точка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го решите вашиот проблем.Дали сте се соочиле со следните проблеми со вашиот управувачот адаптер : лесно да ' рѓа?Нефлексибилен волан?низок квалитет?Незабележително дизајн?управувачот центар адаптер за полнење не може да ги реши сите горенаведени проблеми за вас. 1. Алуминиум легура тело, добар капацитет на носивост, издржливи во употреба. 2. Лесно да се работи, директна топ-на, не бара кочење пред-вчитување, сечење, или менување на фабриката за делови.Брзо ослободување адаптер им овозможува на управувачот за да се отстрани брзо. 3. Оваа легура брзо ослободување воланот центар за полнење компатибилен со 6-дупка воланот центар за полнење, универзална наменети за многу тркачки автомобил.Боја : Црвеникаво-црна.Материјал : Алуминиум Легура.Пакет Тежина : Околу. 550g/ 1.21 фунти.Пакет Се Вклучени : . 1 x Брзо Ослободување Адаптер. 6 x Кратки Шрафови. 6 x Долго Завртки. 2 x Ален Копчиња.

Вака можеби ќе ви се допадне..