• Свеж
xigua Големи Складирање Кошница Памук Јаже Кошница за Денот на Вљубените Swan Срцето Бебе Перење Кошница за Ќебиња Играчки Складирање Перење Кошница да го Пореметат
zoom_in

xigua Големи Складирање Кошница Памук Јаже Кошница за Денот на Вљубените Swan Срцето Бебе Перење Кошница за Ќебиња

DEN 1428.00

Од стока
check Во продавницата

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ - надвор од кошницата се направени од издржлив платно, внатрешната обвивка е направен од бел водоотпорен материјал, и тоа е опремен со мека и удобна памучна се справи.Тоа нема мирис и е апсолутно безбеден за вас и вашето семејство.Покрај тоа, овие складирање кошеви се дебели во ткаенина и не мора да се грижите за се оштетени или намали во текот со остри предмети.ГОЛЕМИНА - 20x14 инчен големи складирање кошница.Тоа може целосно да се приспособат и да ја запази големи објекти како дополнителни ќебиња, ќебиња, перници, перничиња, зимска облека, промена на валкана облека и повеќе.Тоа исто така може да обезбеди доволно простор за складирање за помали разни предмети, како што се книги, списанија и играчки, чевли и други предмети да се задржи на вашиот простор за живеење чиста и удобно.ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН - голем памук складирање кошница е опремен со удобни рачки, мека на допир, и може лесно и удобно да се носат тешки предмети околу куќата.Складирање кошница е здрав и кога е во употреба, и може да се здипли нагоре и се чуваат кога не е во употреба, без да се зема екстра простор.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - складирање кошница може да биде ставен во бањата за чување облека и бања крпи, или се става во дневната соба за да инсталирате ќебиња, детски играчки, книги и други предмети, Нашите складирање кошница може да ви помогне да ги организирате вашиот простор во уредни начин.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК - Нашата претенциозност и персоналните складирање кошеви се многу погодни за секоја соба или сцена.Како подарок на вашето семејство и пријателите е многу добар избор.PRODUCTMaterial : висок квалитет на платно, памук handle Size : 20x14 inches Weight : 500g Printing дизајн : надворешни периферните printing Large storage The екстра-големи складирање кошница е доволно издржливи за да се одржи облека, бања пешкири, крпи, прекривки, облека, играчки, книги, јоргани, перници, перничиња, списанија, јога душеци, пара на чевли или било која друга items Practical и decorations Our исклучителна перење кошница е погодна за различни сцени : спална соба, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративни складирање кошеви дури и може да биде ставен во багажникот на car Washing instructions Not машина перат, рака washable If имате било какви забелешки или сугестии, ве молиме да не контактирате на време и со нетрпение очекуваме да слушнеме од тебе.

Вака можеби ќе ви се допадне..