• Свеж
GYZX Ретро Складирање Тегла со Капак Складирање Тегла Домаќинство Складирање Кутија Дома Декорација Додатоци (Боја : Б)
zoom_in

GYZX Ретро Складирање Тегла со Капак Складирање Тегла Домаќинство Складирање Кутија Дома Декорација Додатоци (Боја

DEN 11095.92

Од стока
check Во продавницата

Изработени од еколошки-пријателски и задебелена стакло кои карактеристики голема цврстина и отпорност на топлина.Нема потреба да се грижите за кршење од страна на несреќата и пукнатини предизвикани од висока температура.Транспарентна стаклено шише тело може јасно да идентификува содржината внатре, плута затка е силен и издржлив и има добри запечатување.Транспарентно стакло материјал, во комбинација со прецизен прирачник технологија, прави teapot секогаш се покажуваат народи сјај ненамерно.Оваа стаклено шише со плута не е само вашиот нормален складирање шише.Тоа е, исто така модерна декорација во вашата кујна.Погоден за грицки, бонбони, чоколада, сув цвет, суво овошје, зрно, грав, чај-лист, caffee, шеќер, сол, јатчесто овошје, мед, џем, јавор сируп, blackstrap меласа, карамел и повеќе.

Вака можеби ќе ви се допадне..