• Свеж
xiaoruiarui Ноќни Ламби Модерната Led Светилка Преносни Табела Светилка Наплаќа USB Декор Бар Кафе Ноќ Светилки Допир Сензор за Осветлување Совршен Изглед (Абажур Боја : 3)
zoom_in

xiaoruiarui Ноќни Ламби Модерната Led Светилка Преносни Табела Светилка Наплаќа USB Декор Бар Кафе Ноќ Светилки

DEN 1394.40

Од стока
check Во продавницата

Железо уметност светилка тело, висок квалитет на железо уметност, мулти-слој боја третман, фина текстура, анти-корозија и анти- ' рѓа.Мека светлина сенка, висока transmittance мека светлина акрилик сенка, униформа светлина трансмисија, мека и сјајна светлина без отсјај, здрава осветлување.Дебела основа, база усвојува инка структура, задебелена материјал, силна носивоста, безбедни и стабилни.Силикони на дното, заштитна силиконска полнење приклучок, гума анти-пропадна подлога дизајн, носат-отпорни.Оваа табела светилка е многу погодна за декорација соби, спални, канцеларии, кафулиња и дневни соби, ноќни ламби и други простории за секоја прилика.Име на производ : Табела lamp Product Материјал : Железо+Acrylic Battery капацитет : 2000 Ma (издржливост 10 часа+)Префрлете го режимот : Допир прекинувач (три ниво затемнување)Светилки : Не се Вклучени Применливи сценарија : спални соби, спални, канцеларии, кафулиња , соби итн.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.2. Овој производ не содржи светилки.3. Исклучување на предмети, освен светилка прикажани во производот фотографии.4. Поради прирачник за мерење на големината, може да има некои грешки.Нормално, вистински производ треба да преовладува.5. Поради разликата на осветлување на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере.6. Ако најдете било какви проблеми со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку контакт-маил.Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете на за да влезете во нашата продавница, постојат повеќе производи за да изберете од.Додадете малку пријатна и удобна атмосфера на вашата спална соба.

Вака можеби ќе ви се допадне..