• Свеж
Minichef Кујнски Нож Во Собата,5 Парчиња Со Дрво Магнетна Табла,Високо Ниво На Јаглерод Од Не ' Рѓосувачки Челик,Готвач Нож,Santoku Нож,Овошје Нож(Гравирани Дамаск Шема)
zoom_in

Minichef Кујнски Нож Во Собата,5 Парчиња Со Дрво Магнетна Табла,Високо Ниво На Јаглерод Од Не ' Рѓосувачки Челик,Готвач

DEN 671.76

Од стока
check Во продавницата

1.4 Парчиња Нож Во Собата Вклучуваат : Готвач Нож,Големи И Мали Santoku Нож И Овошје Нож. 2.Направени Од Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик-Висока Јаглерод Нерѓосувачки Челик Материјал,На Работ На Ножот По Внимателна Рака Мелење И Прецизни Калење Фалсификување На Тврдоста Е 2 Пати Поголема Од Таа На Обичните Алатки,Тврди И Остри.Дршката Е Ергономијата,И На Високо-Одделение Дрво Жито Се Справи Со Е Силен И Издржлив. 3.Дрво Магнетна Табла Е Лесно За Одржување На Нож, Да Се Направи Алатка Се Користи Повеќе Преносни, Направи Кујнски Нож Повеќе Чисти И Елегантен. 4.Нож За Гравирање Дамаск Моделот Не Е Лесно Да Дамка, ' Рѓа Превенција, Лесно Одржување.За Да Се Одржи Работниот Век На Алатката.Ве Молиме Исчистете Ги Со Рака, Наместо Во Машина За Миење Садови. 5.[100% Задоволство Гаранција] Секој Нож Има Одличен Квалитет На Гаранција,Може Да Бидат Сигурни Да Се Купи.Ние Сакаме 100% Задоволството На Клиентите.Ако Имате Било Какви Прашања Во Врска Со Не ' Рѓосувачки Челик Алатка Поставува, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт.Ние Сме Секогаш Чека.Ние сме посветени да го направи вашиот кулинарски подобро искуство, квалитетот на прво место, и обезбедување на највисок квалитет на производи на нашите клиенти.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Ние сме секогаш во вашата услуга.

Вака можеби ќе ви се допадне..