• Свеж
YI0877CHANG Бања Полици Бања Полица,Ретро SToilet Хартија Носителот,Европски Стил Ѕид Монтирани Солидна Бања Прибор за Тоалет и Бања, Кујна Златна Бања Организатор (Боја : C)
zoom_in

YI0877CHANG Бања Полици Бања Полица,Ретро SToilet Хартија Носителот,Европски Стил Ѕид Монтирани Солидна Бања Прибор

DEN 2116.80

Од стока
check Во продавницата

Нејзините простор за заштеда на дизајн држи вашата бања организиран и чиста.Се преобразува во потроши простор на ѕидот во пространа површина, ви помага да се задржи сè уредно организирани во раце дофат.Бања полица И тоалет ткиво носителот На материјал е Простор алуминиум,.кој не се акумулира вода, канализација водата целосно, и го чува суво на сите времиња.Долг животен пат.Многу погодни за употреба во влажни бања средина.Мијалник или туш.Широко се користи во кујни, бањи, балкони, итн.Име на производ : бања shelf Product Структура : ѕид-mounted Product материјал:простор aluminum Installation метод : punch Suitable за : кујна,купатило,balcony Prompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен за на Ѕид Монтирани Полици Носителот што е прикажано на сликата, без други елементи се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, мала количина на грешка ќе се случи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да проверите во мојата продавница.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Голема идеален за бања, када, мијалник,бања, спална соба, балкони, дневни соби ,перење ,тоалет, кујна и повеќе.

Вака можеби ќе ви се допадне..