• Свеж
Бебе Проектор Ноќ Светлина, Музика, Ротирачката Ѕвезда Проекторот со 12 Начини, Деца Ноќ Светлина со Музика се Популарни Кул Играчки Божиќ Подароци за Роденден Бебе
zoom_in

Бебе Проектор Ноќ Светлина, Музика, Ротирачката Ѕвезда Проекторот со 12 Начини, Деца Ноќ Светлина со Музика се

DEN 527.52

Од стока
check Во продавницата

☛【6 ВИДОВИ НА ОСВЕТЛУВАЊЕ РЕЖИМ】 : Бела, топло, сина 3 видови LED светла, го сочинуваат 6 осветлување режим, светлина и топло, и не му наштети на вашето бебе, овие светла може да создаде опуштена атмосфера. ☛【МУЗИЧКА КУТИЈА】 : има 6 термички тивка музика, и има 360 ° на ротација на владата, неговиот волумен може да се прилагоди, дозволувајќи им на децата да спијат во музика. ☛【ПРОЕКЦИЈА СВЕТЛИНА】 : Отстрани абажур ќе биде проектор, 12 дополнителни проекција на филмови (види го главниот приказ на мапата за детали), 12 изборни стилови се проектирани на ѕид или плафон, еднократно, лесно да го инсталирате, секоја сцена слободни за да се префрлите. ☛【ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ И USB ПОЛНЕЊЕ】 : батеријата со nightlight е 1200m Ah, со полнење преку USB интерфејс; далечинскиот управувач може лесно да се префрлите на светлина и режим пред да заспијам. ☛【ДЕТЕ Е НАЈДОБРИОТ ПОДАРОК】 : Ова дете е nightlight проекторот е многу погодна за детски соби, можете да се создаде релаксирана атмосфера за вашето дете соба, да ги охрабри голема имагинација и креативност.Помогне на вашето дете да се надминат темно паника и донесе топлина и среќа за вашето бебе.Автоматско затворање тајмер дизајн.Авто-бенд музика. 360 ° на ротација и проекција на владата.Нежна светлина не му наштети на очите.Далечински управувач : долги лесна контрола.USB интерфејс доаѓа со 12 проекција на филм.Ноќта светлина проекторот е многу погодна за деца од сите возрасти.Тие може да заспие со ритмичка ротација на проекција.Тоа е многу погоден за деца спални соби.Тоа е совршен подарок за деца роденден, Деца Ден, Божиќ и другите празници!.Автоматско затворање тајмер дизајн.Авто-бенд музика.360 ° на ротација и проекција на владата.Нежна светлина не му наштети на очите.Далечински управувач : долги лесна контрола.USB интерфејс доаѓа со 12 проекција на филм.Ноќта светлина проекторот е многу погодна за деца од сите возрасти.Тие може да заспие со ритмичка ротација на проекција.Тоа е многу погоден за деца спални соби.Тоа е совршен подарок за деца роденден, Деца Ден, Божиќ и другите празници!.

Вака можеби ќе ви се допадне..