• Свеж
YI0877CHANG Бања Полици Бања Полица,Алуминиум Бања Полица Дома Ретро Бања Туш Складирање Рек Ѕид-Монтирани Рек Златна за Тоалет Соба и Кујна, Бања Организатор (Боја : A)
zoom_in

YI0877CHANG Бања Полици Бања Полица,Алуминиум Бања Полица Дома Ретро Бања Туш Складирање Рек Ѕид-Монтирани Рек

DEN 1415.52

Од стока
check Во продавницата

Нејзините простор за заштеда на дизајн држи вашата бања организиран и чиста.Се преобразува во потроши простор на ѕидот во пространа површина, ви помага да се задржи сè уредно организирани во раце дофат.Овој антички полица Користиме високо квалитетни простор алуминиум,дебели цврст материјал, добра товарот,исцедена,.изгризано дното,Секоја бања ѕид полица има заштитни огради.боја е Златна.бања ѕид полиците ќе ги чува сите ваши козметика toiletries кои се ослободи вредни за складирање на вашиот бројач.за долг животен пат,Идеален за употреба во влажни бања средина.Структура : ѕид-монтирани,Широко се користат во кујна,тоалет,балкон,мијалник или во туш итн.Име на производ : бања shelfproduct Материјал : Aluminum Product боја : Golden Product Структура : ѕид-mounted Two инсталација методи : првиот не треба да се удирани со тупаници, тоа може да биде довршен со примена на ноктите за слободни glue Second, можете исто така удар дупки и инсталирате завртки.Можете да изберете било која инсталација method Suitable за : кујна,купатило,balcony Prompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен за на Ѕид Монтирани Полици Носителот што е прикажано на сликата, без други елементи се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, мала количина на грешка ќе се случи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да проверите во мојата продавница.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Голема идеален за бања, када, мијалник,бања, спална соба, балкони, дневни соби ,перење ,тоалет, кујна и повеќе.

Вака можеби ќе ви се допадне..