• Свеж
upuuup 397406-00 Latch Изданија 2 Пакет Замена за Dewalt ОЕМ
zoom_in

upuuup 397406-00 Latch Изданија 2 Пакет Замена за Dewalt ОЕМ

DEN 1483.20

Од стока
check Во продавницата

Вклучува (2) 397406-00 Latch Изданија.Нови, Најголемиот Дел Спакувани.Компатибилна со следниве опции : DW616, DW616 D, DW616 P, DW616 S, DW618, DW618 D, DW618 P, DW618 B3, DW618 B3 E, DW6184, DW6183, DW618 PKB.Вклучува (2) 397406-00 Latch Нови Изданија, најголемиот Дел Спакувани Компатибилен со следново : DW616, DW616 D, DW616 P, DW616 S, DW618, DW618 D, DW618 P, DW618 B3, DW618 B3 E, DW6184, DW6183, DW618 PKB.

Вака можеби ќе ви се допадне..