• Свеж
Ерик Xian Количка за Мебел од 1,5 инчен Вртливата Castor Тркала со Кочница Тркала М8 x 25 mm 110 lb СТП Капацитет 360degree Навој pin Мобилни Компоненти (Боја: Сина) (Боја : Сина)
zoom_in

Ерик Xian Количка за Мебел од 1,5 инчен Вртливата Castor Тркала со Кочница Тркала М8 x 25 mm 110 lb СТП Капацитет

DEN 1161.12

Од стока
check Во продавницата

Нашите castor тркала и други компоненти во собата, се дизајнирани да бидат издржливи, дури и со редовна употреба.Направени со материјали. 1.5 инчен вртливата castors СТП 360 степени вртливата castors со конец, М8 x 25 mm, капацитет на 110 lb.Полиуретан (СТП) тркала обезбеди еластичност на гумени тркала во комбинација со цврстина и трајност на метални тркала.?Погоден за сите типови на почва.Забелешка : Секоја лизгањето капацитет е 50 кг, вкупниот капацитет за сите 4 ролни е 150 kg (пресметано од 3 ролни).?Бидејќи, кога на патот е еднаков, само 3 ролки носат тежина.ТЕШКИ CASTORS Мазна & тивка & стабилна.Совршен castors за мали апарати и мал простор мебел, вклучувајќи кафе на маса, растенијата стојат, полици за книги, чевли сад, играчка сад, шопинг количка, workbench.Карактеристики : Воланот дијаметар : 40 мм.Капацитет : 50 кг на воланот.Стил : A : Rotatable, навој shaft B : Swiveling со кочница, навој вратило.Инсталација тип : навој матични.Навој дијаметар : 8mm/0.31 инчен Тема должина : 25мм Тркала материјал : Полиуретан Боја : како што е прикажано во picture Scope на достава : 1 парче/4 парчиња x навој род caster MONEY ГАРАНЦИЈА за враќање на : Сите castor тркала поставува се продаваат со 100% пари гаранција за враќање на, само во случај дека не сте задоволни со вашето купување.Едноставно да стапат во контакт со нас, и ние ќе рефундирање на дека.Тоа е толку едноставно!.

Вака можеби ќе ви се допадне..