• Свеж
Lansky Дијамант Систем
zoom_in

Lansky Дијамант Систем

DEN 1975.44

Од стока
check Во продавницата

Направена од највисок квалитет на материјали.Изграден за перформанси и издржливост.Направен во сад.Екстра груба дијаманти, груба дијаманти, средни дијамант и ликовна дијамант hones.Секој острат систем доаѓа со прецизност мулти-агол, флип-над нож менгеме, се острат hones на боја кодирани прст жлеб за безбедност на сопствениците, еден водич прачка за секој камен, специјално формулиран усовршувајќи нафта и екстра долг нож се стега завртки.Обичај моделирани складирање/за носење.Вклучува лесно да се следат инструкциите.

Вака можеби ќе ви се допадне..