• Свеж
SkinotipewYHM за Samsung Галакси Note20 Ултра Кубни Мрежа Притисне Хоризонтална Флип Магнетни СТП Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричник (Боја : Зелена)
zoom_in

SkinotipewYHM за Samsung Галакси Note20 Ултра Кубни Мрежа Притисне Хоризонтална Флип Магнетни СТП Кожа Случај со

DEN 679.20

Од стока
check Во продавницата

Мобилен телефон на поправка делови.За Samsung Галакси Note20 Ултра Кубни Мрежа Притисне Хоризонтална Флип Магнетни СТП Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричник.Мобилен телефон на поправка parts1. СТП+TPU материјал.2. Со картичка, паричникот функција е практично и применливо, и на заградата на функцијата дизајн е погодно за гледање на видеа.3. Целокупната масло работ, лесни и тенки но не се тешки, висока магнетна сила за да се спречи работ на вшмукување.4. Површината врежана дизајн, роман и популарни дизајн во внатрешноста на решетки, погоден за мажите и жените.5. Квалитетот TPU материјал може да се користи за долго време.6. Четирите агли TPU all-inclusive дизајн, промената на отпорноста ефект е многу добар.Забелешка : актуелната производ е предмет на насловот модел, моделот на слика за повикување само.

Вака можеби ќе ви се допадне..