• Свеж
Daesar Правоаголна Маса Облека 120x55 инчен Кујна Tablecloth Скица на Растенијата Цвет Пчела Печати Tablecloths Памук, Лен Беж
zoom_in

Daesar Правоаголна Маса Облека 120x55 инчен Кујна Tablecloth Скица на Растенијата Цвет Пчела Печати Tablecloths

DEN 815.76

Од стока
check Во продавницата

♥ Материјал : Памук, Лен; Оваа табела се покријат беше тестиран за да се обезбеди заштита на вашата маса и мебел, бидејќи на своите отпорен на Вода и навремено отпорни дизајн. ♥ Tablecloth Големина Водич : ве Молиме мерка вашата маса големина пред купување и да се пресмета со дозволената големина за квадратна или правоаголна маса.Големина(Должина х Ширина) : 120x55 инчи(300x140 CM); Не може да биде грешка на 1-2 CM. ♥ Разноврсна Прилики : На маса крпа совршен за секојдневна употреба, страните, празници, церемонијата, кафулиња, угостителство, Божиќ, пикник, настан, скара, buffets, свадби, внатрешна и надворешна употреба и повеќе. ♥ Лесно да се Грижи : Овие tablecloths се истури-доказ, водоотпорен и навремено слободни.течности лежиште за лесно чистење.Машина за миење со ладна вода и ја собори сува.Бараат малку или без пеглање.Рака мие најдобри.НЕ КАЈГАНА. ♥ Услугата : Доколку имате било какви прашања или сакате да знаете повеќе, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 100% Безбедно Купување, 30 Дена Гаранција За Враќање. ☎.DAESAR аспект може да се промени, но не и суштината.Љубовта може да трае Долго; може овој момент да биде вечен.тоа треба без разговор.Само еден контакт со очите, може да се почувствува неверојатна привлечност помеѓу едни со други.Тоа е и симбол на животот и квалитетот на животот; носител на човековите емоции DAESAR се ЗАЛАГА ЗА ДЛАБОКО РАЗБИРАЊЕ И ПОЧИТ ЗА ЖИВОТ.Се надеваме дека ние Не сме САМО воведување на нашите производи, НО пренесување на разбирање и почитување на љубовта на животот.Животот е скапоцен.Ајде да додадете малку боја на нашиот живот.

Вака можеби ќе ви се допадне..