• Свеж
Tornador Автомобил Чистење Пиштол Алатка Z-010
zoom_in

Tornador Автомобил Чистење Пиштол Алатка Z-010

DEN 2688.00

Од стока
check Во продавницата

Tornador автомобил чистење алатки се најбрз и најлесен начин да се исчисти сите автомобилската површини.Чисти и воздух суши во секунди.Тестирани и одобрени од страна на индустријата аргументи.Работи со вашиот воздушниот компресор за да експлозијата чистење решение во пукнатини вие не може да се постигне со рака.Чистите тепих, пластика, и тапацир во внатрешноста на автомобилот.Чиста тркала, конвертибилна блузи, и телото шевовите на надворешноста.Ниска употреба и одржување.Тешки-должност изградба.Ниско ниво на бучава емисии.На Tornador Cleaning Tool чисти каде што другите алатки можат да не.Сосема Нов, Бродови во 24 Часа.На Tornador Класичен Автомобил Чистење Алатката tackles вашиот најголем предизвик во детали работни места со леснотија.Конус во облик на млазницата и осцилирачки совет создаде торнадо чистење акција на која што и чисти тврди и меки површини како ништо да не сте виделе порано.Нечистотија и Валкано се веднаш ослободен од ткаенини, тепих и цврсти површини.Обезбедува брз и лесен начин да се исчисти сите автомобилската површини.Таа работи со вашиот воздушниот компресор за да експлозијата чистење решение во пукнатини вие не може да се постигне со рака.Чистите тепих, Пластика, и тапацир во внатрешноста на автомобилот.Чиста Тркала, конвертибилна блузи, и телото шевовите на надворешноста.

Вака можеби ќе ви се допадне..