• Свеж
Елитниот Живеење Brayden Faux Крзно Ткаенина Тапациран Клупата со Акрил Х-Нозе Сива
zoom_in

Елитниот Живеење Brayden Faux Крзно Ткаенина Тапациран Клупата со Акрил Х-Нозе Сива

DEN 7518.96

Од стока
check Во продавницата

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - Кој faux крзно текстил и проѕирен акрил нозе, овој гламурозен стил на клупата w/ модерна жалба навистина го прави изјава и носи луксузен и софистициран изглед.ОДЛИЧНО ЗА МАЛИ ПРОСТОРИ.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ - Може да се користи во повеќе соба прилагодувања : како отоманската империја, клупа, кафе на маса, суета стол, облекување стол.РАЗНОВРСНА USE - Клупата обезбедува дополнителни седишта со елегантен изглед кој може да се вклопат во секоја соба : спална соба, дневна соба, трпезарија, entryway, исто така, се меша со спектар на оркестарот.ЛЕСНА МОНТАЖА ИНСТРУКЦИИ - Стрес слободни собранието и лесен-за-следење насоки.Нашите акрилик X-нога клупата додава нежна софистицираност во границите на вашата дневна соба, спална соба или entryway.Одликувајќи се со faux крзно тапациран висока густина пена cushioned седиште и стабилна x-нога акрилна основа, овој елегантен акцент парче обезбедува двете функционалност и фокусна точка на боја и стил кој лесно се вклопуваат со вашата главна мебел и да се создаде динамична и пријатна внатрешен простор и за да се дојде дома да.Карактеристики : - ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - Кој faux крзно текстил и проѕирен акрил нозе, овој гламурозен стил на клупата w/ модерна жалба навистина го прави изјава и носи луксузен и софистициран изглед - ОДЛИЧНО ЗА МАЛИ ПРОСТОРИ - МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ - Може да се користи во повеќе соба прилагодувања : како отоманската империја, клупа, кафе на маса, суета стол, облекување стол - ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ USE - Клупата обезбедува дополнителни седишта со елегантен изглед кој може да се вклопат во секоја соба : спална соба, дневна соба, трпезарија, entryway, исто така, се меша со различни декор - ЛЕСНА МОНТАЖА ИНСТРУКЦИИ - Стрес слободни собранието и лесен-за-следење насоки - се ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИТЕ на - Место чисти само.Спецификации : - Производ Димензии : 18" H x 48" W x 18" Д - Производ Тежина : 26.5 lbs - Тежина Капацитет : 300 кг - Тапацир Материјали : Faux Кожа - Тапацир Боја : Сива.

Вака можеби ќе ви се допадне..