• Свеж
erddcbb Жените Накит Кутија во Дрвена Кутија за Накит Накит Кутија Организатор Мулти-Слој Складирање Кутија со Фиока за Накит OrganizingWhite
zoom_in

erddcbb Жените Накит Кутија во Дрвена Кутија за Накит Накит Кутија Организатор Мулти-Слој Складирање Кутија со

DEN 8303.76

Од стока
check Во продавницата

Голем капацитет, златниот дел е разумно поставена, и повеќе накит може да се чуваат во тоа.Накит постои повеќе неуредна.Големина : 25 x 24 x 21cm.Сите на вашите обетки, белегзии и прстени натрупување на полица или гардеробер?Убава ситните не може само да се shoved во мрачна фиока или обесени на ноктите, тие бараат стилски накит кутија за безбедно чување.Оваа симпатична мала кутија за накит е идеја за подарок за мајка, сопруга, ќерка или пријатели на Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Мајки ден, роденден или било која друга годишнината ден или дури и само како малку третираат за себе.Голема боја и одличен квалитет, добро направени и се чувствува мека, оваа мини патување накит кутија е специјално дизајниран за патување или бизнис патување.Вие не може да чека да се донесе овој атрактивен накит кутија на вашето следно патување.Тоа е одлично за организирање на вашите вредности за вашето следно патување.Нашите сад е резултат на многу тестови и подобрувања.Ние се надеваме дека тоа може да донесе најдобри резултати.Се надеваме дека ќе добиете вашето задоволство.Вашето задоволство е наша најголема поддршка.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со квалитет и пациентот услуга.Добредојдовте на Store Notice : 1. Освен за на кутија, часовници и накит во слики не се вклучени.2. Лепак мирис ќе биде исчезна по отворањето на кутијата за неколку дена.Производ Големина(L x W x H) : 25 x 24 x 21cm.Пакет Содржина : 1 x Види Case Precautions : Ние користиме високо квалитетни логистички методи за да се обезбеди брзина на логистичка и квалитетот на транспорт.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе одговориме на вашите прашања, веднаш во рок од 24 часа.Вашето задоволство е наша најголема поддршка.

Вака можеби ќе ви се допадне..