• Свеж
Sxcespp Основните Лицето Шминка Четка Set丨Wooden Сенки Фондацијата Лабава Прав Шминка Brush丨Suitable за Сите Видови на Убавината Фаза на Употреба (8 Парчиња)
zoom_in

Sxcespp Основните Лицето Шминка Четка Set丨Wooden Сенки Фондацијата Лабава Прав Шминка Brush丨Suitable за Сите Видови

DEN 1429.20

Од стока
check Во продавницата

【Услужни влакната】 : Користење на високо-квалитетни најлон влакната, косата е мека и мазна.По 12 чекори на обработка, таа има силни прав контрола и лесно шминка. [Бакар устата цевка] : устата цевка е дебел, трајни и носат-отпорни, не е лесно да се деформира, и полн со рака чувство.Во исто време, тоа е погодно да се одржи, домот во форма, и убава и практична. [Четка Род] : круг и текстура дневник рачка на дното е уште еден уметнички олицетворение на шминка четки.Секој четка е рачно изработени. [Идеален избор за подароци] : Погоден за шминка почетници и ентузијасти, бидејќи шминка четка за полнење е лесен за употреба, висок квалитет, прифатлива, а заврши во различни, што ќе ви овозможи да се одржи вашата шминка.Идеален подарок за мајките, сопругите, и женски пријатели. [Квалитетни Услуги на Клиентите] : Ние обезбеди 100% совршен по-продажбата на услугата, без оглед на тоа што проблемот ќе се судрите, нашата служба за корисници ќе ви обезбеди со задоволително решение во рок од 24 часа.Совршен подарок : Вие не може да се замисли колку е популарна оваа шминка четка во собата е со жените.Без разлика дали тоа е за себе или како подарок за еден женски пријател, тоа ќе ги натера луѓето да врескаат.Сите жени кои сакаат убавината заслужуваат таков скапоцен подарок.★Бренд : Sxcespp★Тип : Шминка четка поставите★губење на квалитетот : најлон волна★Четка род : цврсто дрво★Устата цевка : бакар★Карактеристики : мека коса, силна прав зафат, униформа цветаат★Пакет содржи : 8 парчиња (лабава во прав со четка*1+фондацијата четка*1+руменило четка*1+носот сенка четка*1+сенката за очи четка*1+bevel сенката за очи четка*1+усна четка*1+веѓа четка *1)★Мерки на претпазливост за чистење : По чистењето, не користите фен за коса да се исуши на влакната, и да не се изложуваат на сонце, но се исуши природно★Применливи луѓе : шминка почетници, ентузијасти, професионална шминка artists Logistics : Бидејќи ние ги користиме меѓународните логистика, ние треба повеќе царинење инспекции.Ние се извинуваме за било какви одложувања.

Вака можеби ќе ви се допадне..