• Свеж
FAMKIT Конверзија Додаток Масло Кочница Адаптер Диск Кочница Поставите 135mm Диск за M365PRO Скутер
zoom_in

FAMKIT Конверзија Додаток Масло Кочница Адаптер Диск Кочница Поставите 135mm Диск за M365PRO Скутер

DEN 1261.44

Од стока
check Во продавницата

Дизајнирани да се приспособат за Xiaomi M365 Pro XTECH сопирачки систем.Точно да се интегрираат податоците на скутер и масло кочница, и донесе на предниот и задниот дел дислокација дизајн.За XIAOMI скутер диск кочница конверзија заградата.Направени од високо‑квалитетни материјали, трајни, здрав.Областа за контакт помеѓу диск кочница и кочница диск двојки на сопирање перформанси.Професионална изработка, стабилни перформанси и висока сигурност.Features Designed да се прилагодат за Xiaomi M365 Pro XTECH сопирачки систем.Точно да се интегрираат податоците на скутер и масло кочница, и донесе на предниот и задниот дел дислокација дизајн.За XIAOMI скутер диск кочница конверзија заградата.Направени од високо‑квалитетни материјали, трајни, здрав.Областа за контакт помеѓу диск кочница и кочница диск двојки на сопирање перформанси.135 MM диск е погодна за M365 PRO скутер.Професионална изработка, стабилни перформанси и висока сигурност.Specification Condition : 100% сосема new Item тип : Скутер Accessories Material : Алуминиум легура + нерѓосувачки steel Color : Како слика shown Weight : Прибл. 391g Accessories категорија : модифицирани автомобил диск кочница set Applicable луѓе : universal Package List1 x Масло brake1 x Adapter1 x Диск brake5 x Завртка во диск кочница 4 x Адаптер screw2 x Адаптер ring Note Do не се повлече од жолта заштитна подлога додека кочница собранието е успешно инсталиран.Тоа не е контрола род без роторот, масло може да истекување, и кочница може да бидат оштетени.

Вака можеби ќе ви се допадне..