• Свеж
MAPOLO Перење Забавува Спорт Рагби Топка Шема Свитлива Лен Перење Складирање Кошница со Рачки кој се одвојува Загради Добро Држење Водоотпорен за Облека, Играчки Орг?
zoom_in

MAPOLO Перење Забавува Спорт Рагби Топка Шема Свитлива Лен Перење Складирање Кошница со Рачки кој се одвојува Загради

DEN 863.52

Од стока
check Во продавницата

【Складирање】Димензии : 19.3x11.8x15.9 inchs.Околу 60 L.Голем дијаметар што е погодно за вчитување облека деца' играчки и домашно милениче резерви.Оваа големина е погодна за целото семејство, студенти, деца и стан. 【Материјал】Ние ги користиме 300 D оксфорд ткаенина ПВЦ.Не е лесно да се валкани и лесно да се чисти. 【Каже Збогум Да Колабира】 Нашите кошница има четири стабилна поддршка пост и загради.Тоа може да застане исправен и направи перење кошница повеќе од три-димензионални, ви обезбеди добра поддршка поради поддршка род!Двојно трајни и удобно коноп јаже се справува со дизајн кој enhanced товарот капацитет и да ја направат полесно да се движат и да го носат. 【Простор за Заштеда на енергија】Нашите кошница е лесно да колапс без поддршка пост, па тоа зазема малку простор кога не е во употреба. 【Најдобар Избор】Нашите Перење Кошница е стилски и функционален од други општи еден без заградата.Единствени моден модели, исто така, може да биде убава и функционална акцент на вашиот дом.

Вака можеби ќе ви се допадне..