• Свеж
2 Бои Ретро Ултра За Нега На Коса Салон Вода Sprayer Фина Магла Спреј (Црна) Боја На Коса
zoom_in

2 Бои Ретро Ултра За Нега На Коса Салон Вода Sprayer Фина Магла Спреј (Црна) Боја На Коса

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

★ [ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН] Тоа е мал и лесен.Можете да го носат кога се случува на едно патување.Има заклучување на уредот на прес род.Млазницата може да бидат ротирани.Тоа ќе не прскање по заклучен .Не грижете се за протекување кога ќе ја ставам во вреќа за време на бизнис патување или патување. ★ [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] Фризерски Спреј Шише, спреј активирањето на главата со уникатен дизајн е удобен за контрола и лесен за употреба.Нејзините добро запечатени млазницата ќе спреј фина магла, многу практично да работат. ★ [КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ] Направен од јасно ABS материјални, не-токсични без мирис, заштита на животната средина и здравјето, тешко е да се деформира.Да се чува далеку од можни проблеми со производот.Карактеристики тесна печат што ќе се спречи било течности од капе надвор. ★ [СОВРШЕН РЕД МАГЛА] Созд парична казна и единствен спреј, континуирано спреј функционалност покрива големи области брзо, со еден спреј, тоа трае неколку секунди, и многу лесно да се работи, корисно и практично во секојдневниот живот. ★ [ПОВОД] Совршен за берберот, жените и мажите, што се користи во домовите, убавина училишта, берберот продавници за коса, училишта и козметологијата факултет, парфем шишиња, свеж воздух шишиња,апарати за вода спреј, куќа чистење, DIY убавина & чистење рецепти, итн.Карактеристики : Усвојување АБС материјал, кој е издржлив за долгорочна употреба.Нејзината единствена шише дизајн го прави тоа повеќе посебна и убава.Спреј активирањето на главата со уникатен дизајн е удобен за контрола и лесен за употреба.Нејзините добро запечатени млазницата ќе спреј фина магла, многу практично да работат.Погоден за домашна употреба и професионални фризерски салон употреба.Спецификација : Предмет Тип : Спреј Bottle Material : ABSOptional Бои : Црна, Brown Capacity : 300ml Weight : Прибл. 75g / 2.6 oz Package листа : 1 * Спреј Шише.

Вака можеби ќе ви се допадне..