• Свеж
EODNSOFN LED Шатор Светлина Батерија Фенер Преносни Итни Ноќ Пазарот Светлина Отворено Кампување Крушка Светилка Светилка Дома
zoom_in

EODNSOFN LED Шатор Светлина Батерија Фенер Преносни Итни Ноќ Пазарот Светлина Отворено Кампување Крушка Светилка

DEN 1924.80

Од стока
check Во продавницата

Декоративни dimmable виси LED светлата обезбедуваат топол и светол светлина за вашите активности на отворено.Челик кука скриен на дното е светлина и лесно да се носат.Тоа може да ви обезбеди со униформа светлина, LED светилка монистра преку постојан струја.Оваа dimmable LED светло е лесно да се носат, што во голема мера ќе го намали вашиот товар!.млечно бел абажур, така што светлината зрак е мека и не блескави.Декоративни dimmable виси LED светлата обезбедуваат топол и светол светлина за вашите активности на отворено.Челик кука скриен на дното е светлина и лесно да се носат.Тоа може да ви обезбеди со униформа светлина, LED светилка монистра преку постојан струја.Оваа dimmable LED светло е лесно да се носат, што во голема мера ќе го намали вашиот товар!млечно бел абажур, така што светлината зрак е мека и не блескави.1. Итни осветлување, ноќ осветлување, отворено рекреација, кампување, планинарење, планинарење, риболов, читање, итн.2. Мулти-цел LED кампување светло за итни случаи ноќ, табела светилка, ѕид виси светилка, безбедно и заштеда на енергија; преносни со висока осветленост.3. За кампување, читање, маса, ѕид, пловењето, риболов, автомобил поправка и така натаму.Спецификации : Производ материјал : ABSBattery капацитет : 7200m Ah With Полнење display Notes : 1. Само главните производи се продаваат, а останатите производи се само за декорација и не е за продажба.2. Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.3. Поради прирачник за мерење, големината може да биде 1-2 см во ред.ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!Пакетот Вклучува : 1 x Light It е погодна за итни осветлување на отворено во текот на ноќта.

Вака можеби ќе ви се допадне..