• Свеж
GSPSCN Двојна Цилиндар DC 12V Воздушниот Компресор за Автомобил, Тешки Преносни Гуми Inflator,Гуми Пумпа 150PSI со LED Светло за Auto,Камион,ЏИП, RV,Топки и др (ЦРВЕНО)
zoom_in

GSPSCN Двојна Цилиндар DC 12V Воздушниот Компресор за Автомобил, Тешки Преносни Гуми Inflator,Гуми Пумпа 150PSI

DEN 2133.60

Од стока
check Во продавницата

БРЗО ИНФЛАЦИЈА : максималниот притисок 150 PSI, проток на воздух 2.12 CFM, се надува стандард возило гуми во 1.5 минути (195/65/R16, 0-35psi)Со двоен цилиндри, ова 12 V преносни воздушниот компресор произведува протокот на 70 L/мин; 4 X побрзо од другите.СВЕТЛА LED СВЕТЛО : GSPSCN преносни 12v воздушниот компресор е опремен со светли и долготрајни LED светла, овозможи лесно ракување или правење на брзи поправки во темна и бидете сигурни дека ќе може да се види во итни случаи за да се избегнат било какви потенцијални опасности.РАБОТИ : особено погодни за спортски автомобили, камиони, комбиња, RVs, crossovers, MPVs, campers, приколки, мини-комбиња, исто така може да го користите за автомобили, мотоцикли, голф коли, велосипеди, и повеќе.или воздух креветот, овој пренослив гуми inflator со мерач доаѓа со повеќе адаптери за да одговараат на вашите млазницата.Само се кука до вашиот автомобил батеријата или автомобил е запалка приклучок за да се добие вклучен.ОПРЕМЕНИ : малку двојно цилиндар гуми пумпа за автомобил гуми доаѓа со 11.5 ft продолжување воздух црева,млазницата адаптери, резервни осигурач, тешки-должност кабли и стеги, и патување торбичката.Тоа мерки компактен 8.5" (L) x 6.9" (H) x 3" (W) за рефус-слободен преносливост.ПАТУВАЊЕ ПОДАРОК : за Време на вашиот автомобил патување, носат нашите GSPSCN малку воздушниот компресор, кој е лесен за користење и да ја задржите вашите гуми во добра состојба.Може да се купи воздух пумпа како подарок за семејство или пријатели.

Вака можеби ќе ви се допадне..