• Свеж
zwj Туш Caddy Полица Ротирачки Агол Полица за Бања, Кујна Нерѓосувачки Челик Мултифункционален Ѕид-Монтирани Туш Складирање Рек 24 Инчен Дупчење xindekaishiTC1119
zoom_in

zwj Туш Caddy Полица Ротирачки Агол Полица за Бања, Кујна Нерѓосувачки Челик Мултифункционален Ѕид-Монтирани Туш

DEN 703.20

Од стока
check Во продавницата

✽ ЗАОБЛЕНИ ИВИЦИ ДИЗАЈН : На работ на врвот полица е chamfered, аглите се круг, убаво и безбедно. ✽ БЕЗБЕДНОСТ & RUGGEDNESS : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, здрав, издржливи и безбедни. ✽ ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ : повеќе мозоци дупки на дното, така што водата не ќе остане во рек, лесен за чистење. ✽ ЗАОБЛЕНИ ИВИЦИ ДИЗАЈН : На работ на врвот полица е chamfered, аглите се круг, убаво и безбедно. ✽ ГАРАНЦИЈА И СЕРВИС : Контактирајте со нас како сигурен пријатели ако не се чувствуваат задоволни.Параметар : Материјал : не ' рѓосувачки челик Главната Боја : Silver Finish : Брусен Заврши Инсталацијата Метод : Удар installation Note : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 15-20 дена.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.Забелешка : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.

Вака можеби ќе ви се допадне..