• Свеж
Xp Моќ Dc-Dc Конвертор, Iso пол пот, 1 Н/п, 2W, 168Ma, 12V - IL2412S
zoom_in

Xp Моќ Dc-Dc Конвертор, Iso пол пот, 1 Н/п, 2W, 168Ma, 12V - IL2412S

DEN 2136.00

Од стока
check Во продавницата

Цена За : Пакет на 1 Order Единица : Секој 1 Одобренија / Стандарди : : - DC / DC Конвертор Случај Стил : : SIP DC / DC Конвертор Монтажа : : Преку Дупка DC / DC Конвертор Излез Тип на : : Fixed DC / DC Конвертор Тип : : SIP Длабочина : : 11.68 Висина : : 10.16 Влезен Напон DC Max : : 26.4 Влезен Напон DC Мин : : 21.6 Влезен Напон VDC : : 21.6 V да 26.4 V, Бр.на Аутпути : : 1 Излез Тековната Max : : 168. Излезна Струја Max : : 168m A Излезна Моќност Максимална : : 2 Излезниот Напон Околија. : : 12 SVHC : : Нема SVHC (16-Јуни-2014) Ширина : : 7.5. DC-DC КОНВЕРТОР, ISO пол пот, 1 Н/П, 2 W, 168m A, 12 V; Напојување Одобренија : ITE; Бр.на Излези : 1 Излезен; Излезна Моќ Max : 2 W; Излезен Напон - Output 1 : 12 V; Излезна Струја - Output 1 : 168m A; Излезен Напон - Излез 2 : -; Width : 7.5 mm, Ro HS Согласност : Да.

Вака можеби ќе ви се допадне..