• Свеж
RENSLAT Метал Железо Нордиските Стил Валкана Облека Складирање Кошница Организаторот за Дома Спалната соба Дневна Соба Перална
zoom_in

RENSLAT Метал Железо Нордиските Стил Валкана Облека Складирање Кошница Организаторот за Дома Спалната соба Дневна

DEN 4149.12

Од стока
check Во продавницата

Со полирање, позлата и заварување процес, не е лесно да ' рѓа, корозија и трајни производи за употреба.Шупливи надвор Дизајн : На празен од дизајн, така што вашата облека да останат суви и свежи без мирис; Нордиските едноставен стил и нежен изглед.Се справи со : Две рачки на врвот е погодно да го носи кошница на друго место.Различни Употреба : За валкана облека, чевли, чорапи, крпи, играчки, грицки и слично; Совршен за спалната соба, перење, комунални соба, кујна, дневна соба, и таму се повеќе се користи на чекање за вас да се истражуваат.Одличен Избор : Удобен и мобилни складирање опција за вашиот дом и простор.Големина на : 24*21*19.5 cmcolour : Роза gold Material : metal Package Содржина : 1 * Чување Basket Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Светла жолта дава животот многу живот.

Вака можеби ќе ви се допадне..