• Свеж
Доц. Д-Р Џонсон Новини Truskyn Се Чувствуваат Вистински Tru Возење 6 Инчи Дилдо, Ванила
zoom_in

Доц. Д-Р Џонсон Новини Truskyn Се Чувствуваат Вистински Tru Возење 6 Инчи Дилдо, Ванила

DEN 1450.32

Од стока
check Во продавницата

Dual Густина Truskyn Се Чувствува Вистинска Внатре И Надвор.Фирма Силикони Внатрешното Јадро Обезбедува Одлична Realness.О Прстен Подигнат Компатибилни.Truskyn се Чувствуваат Вистински Tru Возење 6 инчи Ванила Дилдо.Од Американското наследство Доц. д-р Џонсон, новата реалност во lifelike материјали Truskyn, на исконски сензација.Активно создава тендер чувство на вистинска кожа.Truskyn е чиста, хигиенски, здравствени одделение силиконски, која е proprietorially рачно изработени во форма што потсетува вистински кожата, право надолу до затоплување на вашиот сопствен температурата на телото.Било кој начин ве задоволство себе, Со Tru Возење во Truskyn ќе испорача вистински сетилното искуство.Оваа ултра реални петел користи револуционерна двојна густина техника да се комбинираат во една фирма, флексибилни внатрешното јадро, со чувство на вистинска кожа да се создаде крајната во lifelike исполнување.Со Truskyn вашето задоволство ќе се чувствувате вистински.Спецификации : Dual Густина Truskyn се Чувствува Вистинска Внатре и Надвор.Фирма Силикони внатрешното јадро обезбедува одлична realness.Реална петел дизајн со топки и конусни фалусоидна совет.Совршен за парови употреба или самостојна игра.О прстен подигнат компатибилни.Противалергиски.Nonporous и без мирис.Phthalate слободни, телото на безбедно.Се загрева до температурата на телото.Лесно да се чисти.Топ рек машина за миење садови безбедно.Спецификации : 7.1 инчи, invertible, употреблива должина 6.5 инчи, ширина, со дијаметар од 1.7 инчи.Материјал Силикони.Со гордост се произведени во Америка.

Вака можеби ќе ви се допадне..