• Свеж
LIYG Оксфорд Перење Кошница со Тркала Мулти-Функционални Агол Тенок Перење Забавува Валкана Облека Складирање Кошница Организатор Контејнер (Боја : A)
zoom_in

LIYG Оксфорд Перење Кошница со Тркала Мулти-Функционални Агол Тенок Перење Забавува Валкана Облека Складирање Кошница

DEN 1087.20

Од стока
check Во продавницата

【600 D ОКСФОРД ТКАЕНИНА & ЈП ОДБОР】Оксфорд е лесно да се грижи и е многу издржливи.Постои страна на една страна.На ЈП одбор во дното е добро за стабилност. 【МРЕЖА & ТРКАЛАЊЕ ТРКАЛА ДИЗАЈН】 Drawstring мрежа покрива држи работи внатре перење забавува чиста и уредна.Перење кошница со тркала се направи полесно за транспорт. 【РАСКЛОПНА ПЕРЕЊЕ КОШНИЦА】4 здрав fiberglass шахти и метална рамка не само потврди steadiness за време на употреба,исто така може да бидат отстранети за да се свитка кошница додека не ги користите.Преклопната големина е 15×8×2 инчи, на тенок и висок функција заштедува многу повеќе соба со ставање зад врата, или на друго место. 【СЛИМ & ВИСОКИ ФОРМА】Производ Димензии : 15"×8"×22"(39x18.5x56cm).Обликот лесно може да се вклопи во тесен простор како мал простор помеѓу миење и фен или мал кабинет област. 【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ】Перење кошница може да обезбеди голем број на решенија за домаќинство складирање.Одличен за детска соба, playroom, занает соба, бања,спална соба и cloakroom на продавница за играчки,облека и Семејството дребулии.Застане Дизајн На расклопна перење забавува може да бидат веднаш ширевте и поставување без инсталирање, се држи исправено цело време.Се уште се пречи од страна на нередот на предмети во собата?На перење кошници може да се задржи вашиот простор уреден во лесен начин.Ние сме обезбедување на премијата перење попречи да го реши вашиот дом работа и чување на проблеми од секојдневниот живот.На перење кошеви се погодни за чување на вашата облека, играчки, книги, итн.На расклопна перење забавува може да биде укината нагоре за да зачувате простор кога не е во употреба.Својот огромен капацитет може да ги задоволи вашата потреба и тоа може да се направи вашиот дом работат повеќе едноставни, како и подобрување на вашата домашна средина.Функција : 1.Едноставна виткање, дното со 4 тркала за лесно движење.2.Лесно да се носат, нема потреба да ги инсталирате .Модерен дом ќе бидат избрани.3.Тоа е 600 D Оксфорд ткаенина, особено густа ткаенина.4.Ткаенина на безбедни и здрави, нема да предизвика штета на човечкото тело.5.Едноставна форма и уникатен стил кој ви даде чист дом.6.Валкана облека кошница се користи за менување на облека, чанти, јоргани и долна облека.Спецификација : Виткање големина : 15"×8"×22"(39x18.5x56cm)Главен Материјал : Оксфорд ткаенина, жица frame Use опсег : апарати за Домаќинство use Packing list1* Облека Basket Friendly Потсетување : - ве Молам, се тресат торба за перење или се пополни до тоа да се направи тоа врати во нормала облик како што знаете ние треба да се свитка тоа за транспорт.- Тоа може да биде суспендиран за чистење со влажна крпа.

Folding size:
15”×8”×22”(39x18.5x56cm)
Main Material:
 Oxford cloth, wire frame
Use range:
Household use
Packing list :
1* Clothes Basket :
Friendly Reminder:
- Please shake the laundry bag or fill it up to make it back to normal shape as you know we have to fold it for transportation. :
- It can be wiped clean with a damp cloth. :

Вака можеби ќе ви се допадне..