• Свеж
DecoBros 8-Инчен двострани Продолжување Ѕид Огледало со 7x Зголемување, 13.5-Инчен Проширување, Хром
zoom_in

DecoBros 8-Инчен двострани Продолжување Ѕид Огледало со 7x Зголемување, 13.5-Инчен Проширување, Хром

DEN 671.28

Од стока
check Во продавницата

Ѕид огледало со 13.5-23.3 инчен проширување и мат хром финиш.Двострани кружни огледало има 8-инчен дијаметар и карактеристики мазна 360-степен вртливата дизајн. 1x и 7x зголемување опции за да бидете сигурни дека секој детал од вашата коса и шминка се во место.Висока класа дизајн ѕид монтирани продолжување огледало.Deco Bros Монтира на Ѕид Огледало Шминка обезбеди најдобар квалитет детали се за вас.

Вака можеби ќе ви се допадне..