• Свеж
Monroda Дрвена Штица Маса Крпа, Лен Burlap Дамка-Доказ Tablecloth, Декоративни Триаголник Табела Покритие за Кујна, Dinning, Празник 60x90inch, Засекогаш Дома Мејсон Тегла Флорални
zoom_in

Monroda Дрвена Штица Маса Крпа, Лен Burlap Дамка-Доказ Tablecloth, Декоративни Триаголник Табела Покритие за Кујна,

DEN 1079.76

Од стока
check Во продавницата

Лен,памук,burlap.Нашите Правоаголник Tablecloth се направена од високо квалитетни мека и издржливи Памук, Лен материјал.Оваа табела ги покрие обезбедува заштита на вашата маса и мебел, бидејќи на своите отпорен на вода и навремено отпорни дизајн.Нашите деликатни табела облека се печатени со HD технологија на печатење.Овие правоаголна tablecloths се добро исти со вашата маса додека ефикасно спречување на преносот на топлината од оштетување на вашата маса.Облечи Вашата Вечера Табела - Нашите tablecloth мерки 60 x 90 инчен, е издржлив, еко-пријателски, и долг живот користи.Одговара на табели дека седиште 4-6 луѓе.Нашите tablecloths се погодни за различни прилики, како што кујна, трпезарија, партија, дома, Tabletop декорација, разни фестивали, градини и така натаму.Многу практични.Лесно се Грижи, Брише се чистат со влажна крпа (се препорачува), Машина мие,се Мијат темни бои одделно,ја собори сува на ниско ниво.Железо при мали прилагодувања доколку е потребно.

Вака можеби ќе ви се допадне..