• Свеж
Пакет - 2 предмети: Arista Перика од Belle Tress (реден број 1), Christy е Перики Q & А Книшка (item#2) - Боја: Bombshell Русокоса
zoom_in

Пакет - 2 предмети: Arista Перика од Belle Tress (реден број 1), Christy е Перики Q & А Книшка (item2) - Боја:

DEN 6637.20

Од стока
check Во продавницата

Пакет - 2 предмети : Arista Перика од Belle Tress (реден број 1), Christy е Перики Q & А Книшка (реден број 2).ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Храм-да-храм, чипка пред делумно моно врвот создава илузија на природен раст.Класичниот медиум должина боб со модерен пресврт.Боја Прикажани : Nutella Buttercream Посебни Карактеристики : Креативни Чипка Пред Влакна Тип : Топлина Пријателски Удира : n/a Страна : n/a Тилот : 2.5" Назад : 3"-8.5" Вкупно : 2.5"-8.5" Тежина : 3.5 оз Капа Големина : Просек.Пакет - 2 предмети : Arista Перика од Belle Tress (реден број 1), Christy е Перики Q & А Книшка (реден број 2).ОПИС : Во грчкиот, тоа значи дека "најдобрите" но, на латински значи "жетва. "Во Добивај, тоа значи "убава, како невеста", Arista Кафе Roaster, кој се наоѓа во Квинс, Њујорк, нивната модерна држава-of-the-art објект, им овозможува да се пече на мали серии, додека контрола на квалитетот на секој печено.Arista од Belle Tress е класичен средна должина боб со модерен пресврт.Храм-да-храм, чипка пред делумно моно врвот создава илузија на природен раст.Мека го исфрли бранови со малку неуредна и шик, deconstructed слоеви се движи слободно.Познатиот свилен Belle Tress текстура е мека на допир и лесно да се грижи, Arista е најдобар во грчки, и убава во Добивај!КАКО ДА СТИЛОТ : Подготвени да се носат надвор од кутијата.Fingerstyle за да се постигне најдобар стајлинг резултати.Ве МОЛИМЕ ЗЕМЕТЕ предвид : Стил може да изгледа малку поинаков од вас отколку модел базиран исклучување на лицето форма/големина/врат должина/челото големина.Бојата може да биде различен од очекува на основа исклучување на бојата на косата против вашите лични тонот на кожата, бојата на вашата кошула & осветлување сте во (внатрешна/надворешна, флуоресцентни/бела светла и сл.).ОВА НЕ Е ДЕФЕКТ, бидејќи секој човек е едноставно различни.Најдобра репрезентација на боја е во природно осветлување.Ве молиме изберете бојата што сакате базирани исклучување на боја опции на правото на производот страница.Не се претпостави што се добива бојата на моделот.Боја не е само субјективен на секоја личност, но, исто така, може да изгледаат различно на различни компјутерски монитори.Оваа перика има капа големина на Просекот, тоа значи на обемот е прибл. 21.5" околу од косата на тилот на вратот.Секоја перика се протега на половина инч поголеми или помали користење на прилагодливи ремени.За мерење им помогне на, ве молиме контактирајте со нас.

Вака можеби ќе ви се допадне..