• Свеж
StickerPirate Пазете се од Коза 8 x 12 Гроздобер Алуминиум Ретро Метал Знак VS186
zoom_in

StickerPirate Пазете се од Коза 8 x 12 Гроздобер Алуминиум Ретро Метал Знак VS186

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

8" x 12" тешки Алуминиум новина знак.Печатени користење на ув отпорни бои.Водоотпорна нема да рѓа.Погоден за внатрешна или надворешна употреба.Произведени со заоблени агли и две дупки за монтажа. 8" x 12" Новина знаци сигурни дека за да се донесе насмевка.Кул ретро изгледот на гроздобер една конзерва знак.Знаци се дигитално да се отпечатат на високо квалитетни .040 Алуминиум користење на УВ отпорни бои.Овие знаци се погодни за внатрешна или надворешна употреба.Вклучуваат заоблени агли и дупки за монтажа. 100% задоволството на гарантира.Ако имате проблем да ги споделите со нас и ние ќе го направи тоа право или рефундирање на пари.

Вака можеби ќе ви се допадне..