• Свеж
Жилет RX200 Електрични Off-Road Скутер , Зелена, 37 Инчи
zoom_in

Жилет RX200 Електрични Off-Road Скутер , Зелена, 37 Инчи

DEN 7632.00

Од стока
check Во продавницата

Со trailblazing нови RX200, возење почнува каде тротоарот завршува.Нови off-road верзија на класичниот E200 Електричен Скутер кој ние сите знаеме и љубов.Rip до патеки со брзина до 12 mph (19 kmh).Карактеристики за off-road гуми, диск кочница и нов cid за висок вртежен момент трага возење, што го прави off-road подготвени право надвор од портата.Се препорачува за возраст од 13 години и постари и ќе го поддржи еден велосипедист до 154 килограми.

Вака можеби ќе ви се допадне..