• Свеж
SIMPLIHOME Бедфорд ЦВРСТО ДРВО Универзална ТВ Медиуми Стојат, 53.9 инчен Широк, Дневна Соба Центар за Забава, Складирање Кабинет со Стаклените Врати, за Рамен Екран Телеви
zoom_in

SIMPLIHOME Бедфорд ЦВРСТО ДРВО Универзална ТВ Медиуми Стојат, 53.9 инчен Широк, Дневна Соба Центар за Забава, Складирање

DEN 3440.16

Од стока
check Во продавницата

Медијапан.Увезени.Изградена со користење на високо квалитетни МЕДИЈАПАН.Современите Бранеа Никел рачки.Еден повлече за да го отворите (1) на вратата.Современите Бранеа Никел рачки.Функционална и разноврсна, може да се користи како клупата, перење попречи или дополнителен простор за складирање.Современите Shaker стилизирана предните и страничните панели со лиен првите детали и конусни нозе.Компактен дизајн на 24 x 22 инчи.Ако ви треба малку место да седат додека сушење или облекување, обидете се оваа корисна чување на клупата.На врвот може да се користи за да се оџакот екстра крпи и бања објекти додека забавува стил кабинет е идеален простор за складирање на хартија, материјали и др.; Напори се направени за да се репродуцира точни бои, варијации во бојата можат да настанат поради монитор и фотографија; Во Simpli Дома ние веруваме во создавање на одлични, висок квалитет на производите направени од најдобрите материјали по прифатлива цена.Секој еден од нашите производи доаѓаат со 1 година гаранција и лесно се враќа ако не сте задоволни Ако ви треба малку место да седат додека сушење или облекување, обидете се оваа корисна чување на клупата.На врвот може да се користи за да се оџакот екстра крпи и бања објекти додека забавува стил кабинет е идеален простор за складирање на хартија, материјали и повеќе.

Вака можеби ќе ви се допадне..