• Свеж
BUYT Одвоен Промена на Соба,Приватност Партиција Шатор Scre Фитинг Соба Облека Продавница, Преносни Привремена Промена на Соба Кат-Стои Едноставна соблекувалната (Бо
zoom_in

BUYT Одвоен Промена на Соба,Приватност Партиција Шатор Scre Фитинг Соба Облека Продавница, Преносни Привремена

DEN 11491.92

Од стока
check Во продавницата

Дебел памук и лен ткаенини : 100% полиестер платно, удобно на допир, абразија-отпорен и издржлив, природни drape, лесно да се грижи за.Храбар Слетување Песна : Користење на високо-квалитетни челик, цевки, еколошки боја, висока товарот капацитет, целокупната стабилност, без тресење.Подвижен соблекувалната : Овој пренослив соблекувалната е монтажни и лесно да се соберат.Затоа, соблекувалната е лесно да се движите ,стилски и едноставен стил, погоден за облека продавници, трговски центри, канцеларии, итн., во исто време, многу погодна за употреба на отворено во привремено тоалети и катастрофа ситуации. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ Разноврсна употреба : без разлика дали сте на плажа, во камп, во фото студио, танц класа или било каде на друго место ќе се најдете, донесе совршен приватен простор да се промени, туш, користење на тоалет, и повеќе. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ ДОДАТОЦИ : во Споредба со другите шатори, облекување шатор е мала тежина и стабилна.Компактен виткање големина направи тоа да биде лесно пренослив. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ Совршена, како промена на соба или сонцето cabana за сите активности на отворено вклучувајќи модни ревии, photoshoots, кампување, backyards, базен партии или туширање шатор, пренослив тоалет засолниште.Фитинг room Size : 80x85x200cm, 100x100x200cm Weight : за 9kg, 11kg The пакет содржи : Затемнување завеса x 1 Metal рамка x 1 (црна)Метална кука и јамка※(. ♥ ᴗ ♥)※ Можете да не контактирате во било кое време ако имате било какви прашања во процесот на купување на производи, ние ќе побара можете да одговорите на вашите прашања, и се надевам дека ќе имаат среќен шопинг и да ви донесе среќен шопинг искуство!.

Вака можеби ќе ви се допадне..