• Свеж
КС Избричат Ко. Премиум Бруно Бричење Комплет Јас Вклучува Безбедноста Жилет, Јазовец Коса Четка, Хром Бричење Стојат, Полиран Махагони Избричат Сапун, Замена Жиле?
zoom_in

КС Избричат Ко. Премиум Бруно Бричење Комплет Јас Вклучува Безбедноста Жилет, Јазовец Коса Четка, Хром Бричење

DEN 479.28

Од стока
check Во продавницата

На Бруно мажите е парична казна чешлање комплет доаѓа во нашата убава КС Избричат Ко.дизајниран кутија.На Бруно содржи следниве опции : .Заоблен Црна Смола Безбедност Razor - 5 пакет на замена Дерби жилети вклучени.Премиум Јазовец Избричат Четка.Полиран Махагони Избричат Сапун.Хром Избричат Застане.Бруно - Прекрасен Безбедност Жилет Комплет совршен за секојдневна употреба!Кога почнавме развој на Бруно комплет ние се приближуваше од точка на гледање на она што сакаме да сеуште имате на нашата суета во 10 години и работел назад.Ова е еден од највозбудливите колекции што сте биле во можност да се донесе на пазарот, бидејќи тоа е понудата на заоблен постапува црна смола безбедност жилет која ние сме биле замолени многу за тоа, со нашите многу популарна сапун и сега доаѓаат со нашата премиум јазовец избричат четки на голема цена.Заоблен Црна Смола Безбедност Жилет Оваа жилет се отвора на врвот во 3 парчиња за да се овозможи лесно и безбедно менување на ножот.Тоа е затворен дизајн за да се оптимизира безбедност, додека давање соба за да ја прилагодите агли за да се добие совршено се намали.Ова е тешка бројат справи значи, идејата е да им овозможи на жилет да го направите сите на работа во изработката на најмали број на додавања во текот на еден простор што е можно.Премиум Јазовец Четка за Бричење Ова е одличен врвот на линијата јазовец четка за бричење.На јазовец коса е светски познат по своите смешно мека грб и како совршено може да се работат до пенливата.Во влажни бричење светот, јазовец е врвот на бричење и оваа четка не разочара.Бричење Soap Polished Махагони - Ова длабоко, богата вуди мирис има забелешки на италијански Бергамот, Applewood, и боб тонка да се коло од потемна, повеќе сензуални Пачули, Cedarwood, и Oakmoss.За да се задржи овој мирис од мирис како свежо исечена дрвна кат, додадовме зачини на Cardamom, Бурбон Ванила, и allspice.Овој мирис е еден од софистицираност и verve.

Вака можеби ќе ви се допадне..