• Свеж
Samsung Галакси Пупки Телевизија, Безжичен Earbuds w/Активен Бучава Поништување (Мистик Бронза)
zoom_in

Samsung Галакси Пупки Телевизија, Безжичен Earbuds w/Активен Бучава Поништување (Мистик Бронза)

DEN 2327.76

Од стока
check Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Слушам секој звук доаѓаат жив. 12mm звучници за звук од AKG работат заедно со Галаксијата Пупки Телевизија е ергономски дизајн за да се испорача просторен звук, додека голем возач и бас дуктус помогне да се емитуваат длабок бас со проток на воздух, што им овозможува на звук тече беспрекорно.Направени за вашите уши.Галакси Пупки Живеат седат тивко во внатрешноста на увото, давајќи ви одговара за сите-ден удобност со помалку замор.Активен Бучава Отказ.Првиот Активен Бучава Отказ (АНГ) за отворен тип на Галакси е вистина безжична пупки го задржува бучава надвор, но овозможува на светот.Тоа го намалува позадина звуци без недостасува она што е важно, како гласови и соопштенија, па ќе се слушнат повеќе за она што сакате да слушнете.Надградба на вашиот звук и стил со Samsung Galaxy Пупки Телевизија.Дизајнирани со најголема Галакси Пупки говорник, подобрување на бас и отворен одговара, плејлисти звучи повеќе како музика во живо од кога било досега.Кога ќе треба да се блокираат од буката во позадина за телефонски повик или важна задача, иницира Активен Бучава Отказ* со еден допир.Пупки Телевизија се лесно на очите, светлината на ушите и имаат долготрајна батерија живот**. *Функции, вклучувајќи Активен Бучава Поништува се овозможени преку Bluetooth конекција или Галакси погоден за носене стан за Андроид, достапни преку Google Play Store, и Galaxy Пупки апликација на i OS уреди, кои се достапни преку App Store. **Крај на животниот век на батеријата може да варира и зависи од употреба услови како функција прилагодувања, репродукција тип на датотека, и Bluetooth јачина на сигналот.

Вака можеби ќе ви се допадне..