• Свеж
KOESON Отворено Куче Чизми, Рефлексивни Солиден Против Пролизгување Куче Booties за Средни и Големи Раси, Пет Чевли Година Обувки Шепа Заштитник за Туризам & Runnning
zoom_in

KOESON Отворено Куче Чизми, Рефлексивни Солиден Против Пролизгување Куче Booties за Средни и Големи Раси, Пет Чевли

DEN 551.76

Од стока
check Во продавницата

【Дише Горниот】горниот дел на KOESON Куче Booties е изградена со цврсто вткаена воздух мрежа, ќе се обезбеди вентилација, кои престојуваат дише 6 : Ширина 2.6"/6.5 cm, Должината 3.1"/7.8 cm;7 : Ширина 2.8"/7.0 см, Должина 3.3"/8.3 cm;8 : Ширина 3.0"/7.5 cm, Должината 3.5"/8.8 cm;Пакетот Вклучува : 1 Сет на Лето Куче Чевли(4 PCS) .

Вака можеби ќе ви се допадне..