• Свеж
Гаража-Pro Светлата Компатибилен со МЕРЦЕДЕС БЕНЦ СПРИНТЕР 2014-2017 RH Собранието Халоген - CAPA
zoom_in

Гаража-Pro Светлата Компатибилен со МЕРЦЕДЕС БЕНЦ СПРИНТЕР 2014-2017 RH Собранието Халоген - CAPA

DEN 2639.76

Од стока
check Во продавницата

БЕСПЛАТНИ 1-година НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на Гаража-Pro предмети купени преку АВТО ДЕЛОВИ ГИГАНТ Продавница.Висок квалитет, Директно Одговара OE Замена за Светлата од Гаража-Про.CAPA Уверение, ТОЧКА/SAE Согласност, Композитни, Халоген, Исчистите Леќите.Гаража-Pro Светлата е прифатлива замена на производот за вашиот реставрација потреби; ова OE замена, ТОЧКА и SAE одобрени светлата му помага на возачот во обезбедување на потребни осветлување за појасно прикажување на патот напред.Произведени во согласност со стандардите за индустријата за да се обезбеди производот трајност и сигурност и поткрепени со Гаража-Pro 1 Година 1 година, неограничен километражата Гаража-Pro Гаранција.Одговара на следниве возила : Позиција : Патнички Side2014-2017 Мерцедес Бенц Спринтер 2500 База 2014-2017 Мерцедес Бенц Спринтер 3500 База.

Вака можеби ќе ви се допадне..