• Свеж
Шоумен Премиум Најлон Безбедност Јава Troxel Шлем Складирање Торба w/Патент & Рачка
zoom_in

Шоумен Премиум Најлон Безбедност Јава Troxel Шлем Складирање Торба w/Патент & Рачка

DEN 359.76

Од стока
check Во продавницата

Се Вклопува Во Речиси Секој Шлем.Надворешниот Zippered Џеб.Внатрешен Џеб.Рачка На Врвот. 13" во Дијаметар.Шоумен Најлон шлем торба.Изградена од најлон надворешната школка со поместена внатрешните ѕидови.Торба има zippered мрежа џеб за да и помогнат на шлемот во место.Карактеристики на торбичка во внатрешноста за ракавици, чешли, коса клипови, итн.Рачка на врвот за лесен транспорт.Мерки 13" во дијаметар.

Вака можеби ќе ви се допадне..