• Свеж
Jsmhh Шише Кафез Адаптер Алуминиум Легура Велосипед Велосипед возење Велосипед Пијат Шише за Вода Рек Држачот за Планински Виткање Велосипед Кафез Велосипедизам До?
zoom_in

Jsmhh Шише Кафез Адаптер Алуминиум Легура Велосипед Велосипед возење Велосипед Пијат Шише за Вода Рек Држачот за

DEN 1226.40

Од стока
check Во продавницата

Брз и Лесен пристап до вашиот велосипед шише за вода кога ви треба.Идеален за пат, планински, хибридни, турнеи & електрични велосипеди.Корисно за велосипеди кои немаат носителот или несоодветна за рамка држачот.Погодно да се извлече пијат од шише држачот.Едноставен и практичен дизајн.Мали димензии и мала тежина.Цврстата структура, спречи деформација штета.Силно-зафати зглоб, поправи го држачот цврсто.

Вака можеби ќе ви се допадне..