• Свеж
Конектори SATA Кабли Внатрешни Мини САС 36pin SFF-8087 до (4) 29pin+15Pin SFF-8482 Конектори SATA Power Кабел (САД, Должина на Кабел: 1M)
zoom_in

Конектори SATA Кабли Внатрешни Мини САС 36pin SFF-8087 до (4) 29pin+15Pin SFF-8482 Конектори SATA Power Кабел (САД,

DEN 2008.80

Од стока
check Во продавницата

НАС, должина на Кабел : 1 M.Потекло : CN(Потекло).Тип : SATA Кабли.Сертификација : CE.Сертификација : Ro HS.сас sata кабел за Внатрешни Мини САС 36pin SFF-8087 до (4) 29pin+15 Pin SFF-8482 конектори со SATA Power1.Поврзување 4x SFF-8482 SAS дискови за да 1x SFF-8087 САС контролер connection2.Поддржува до 6 Gbps автопат по канал 3.4 x SFF-8482 конекции, секој со податоци и sata power 4.должина : 0,5 метар/1 метар 5.Компатибилна со следниве IBM контролер, како и други не-IBM controllers Serve RAID-MR10i Serve RAID-MR10il Serve RAID-MR10is Serve RAID-BR10i Serve RAID-BR10il Serve RAID-BR10il v2 Packing : 1 * Контролер connection Item специфики : Потекло : CN(Потекло)Тип : SATA Cables Certification : CECertification : Ro HSPackage : Yes Products статус : STOCKModel број : SATA Кабли.

Вака можеби ќе ви се допадне..